27 stycznia 2022

Otwarcie nowej strony internetowej

Serdecznie zapraszamy na Naszą stronę poświęconą nieruchomościom

Nowy rok 2022 przywitał Nas nowymi możliwościami. Zaczynamy małymi krokami wdrażać naszą wizję pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, najmie i dzierżawie nieruchomości. Nasz zespół zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły w projektowaniu strony internetowej aby umilić Wam każdą wizytę oraz zapewnić swobodne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi sekcjami.

Oferty i możliwości

W tej zakładce znajdziemy wszystkie aktualne oferty, znajdujące się w Naszym biurze. Ważną kwestia jest, iż każdy może podjąć z Nami współpracę- wystarczy skontaktować się z Nami za pośrednictwem adresu email lub telefonicznie. Oferty nieruchomości przyjmujemy z całego województwa małopolskiego: między innymi Nowy Sącz, Kraków, Tarnów, Krynica Zdrój, Muszyna, Gorlice, Grybów, Limanowa.

Dopiero zaczynamy dlatego nasza strona zostaje w pełni dostępna dla każdego bez żadnych opłat. Możecie zgłaszać nam ogłoszenia do publikacji, a My się nimi zajmiemy i poprowadzimy transakcje najlepiej, jak będziemy mogli. Zapraszamy zarówno osoby prywatne, firmy, inwestorów, jak i agentów nieruchomości z którymi otwarcie będziemy współpracować i rozwijać nowe możliwości.

Inwestycje

W tym miejscu znajdą Państwo wszystkie wykonane przez Nas inwestycje. Naszymi ulubionymi nieruchomościami są budynki jednorodzinne, które gwarantują nowym właścicielom wygodę i własną przestrzeń. Zwracamy uwagę na lokalizacje nowych inwestycji, a także na możliwości każdego gruntu i otoczenia. Utrzymujemy stały kontakt z Naszymi właścicielami nieruchomości, którzy mogą liczyć na stałe wsparcie w razie potrzeby.

Następny wpis

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij